Serija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serija

Razne serije...telenovele i domace serije...sve serije!!!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anhelika Vale

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 610
Join date : 2007-10-15

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 8:49 am

Glumi u seriji ruzna leti kao Ruzna leti...
Back to top Go down
https://serije.forumotion.com
Admin
Admin



Posts : 610
Join date : 2007-10-15

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 8:52 am

Anhelika Vale 43tv20serije20221020vjk9.th
Anhelika Vale, junakinja humorističke sapunice “Ružna Leti”

SMEJE SE I KAD JE TUŽNA

Pre tri decenije, tada mlada i veoma popularna pevačica i glumica Anhelika Marija rodila je ćerku kojoj je dala svoje ime, ali nije želela da prekida turneju po SAD, niti da odsustvuje sa snimanja serije “Čudo života”. Scenario su prilagodili prilikama, pa je i u seriji žena koju je igrala dobila bebu i pred kamerama se starala o njoj. Tako je Anhelika Vale postala glumica još u pelenama. A sada, u sapunici “Ružna Leti”, krug se simbolički zatvara: njih dve su opet i pred kamerama majka i ćerka, s tim što je ćerkin lik važniji.

Odrastajući na koncertima i na snimanjima, Anhelika je praktično bila predodređena da postane deo tog sveta. Majka joj je bila uzor u svemu.
- Kao dete uživala sam slušajući njene intervjue i gotovo svake večeri moljakala sam je da me sutra vodi na snimanje – kaže glumica koju smo mogli gledati i u telenoveli “Ljubavne veze” i tinejdžerskoj sapunici “Prijatelji i suparnici”.
Po završetku glumačke akademije okušala se i na filmu, i to uspešno. Svi se slažu u proceni da je dostigla majčino umeće, a na putu je i da dostigne njenu popularnost. Pozvali su je da gostuje u američkom rimejku ove serije koja je već osvojila nekoliko nagrada.
Sve u svemu, karijera joj je u usponu, ali ne i ljubavni život. Do pre pola godine imala je dečka sa kojim se zabavljala punih deset godina. Sve je naizgled bilo savršeno, a u stvari nije bilo tako. “Pokazao mi je da u njemu nema nimalo ljubavi prema meni i da je sa mnom iz interesa”, vajka se Anhelika.
Samuje, tuguje, ali ne plače.
- To mi se dešava samo kada gledam neki tužan film – kaže. - Kao mlada devojka bila sam laka na suzama, a sada se češće svađam nego što plačem. Prirodno sam vesela i lako mi je izmamiti osmeh. Čak i kada mi je teško, nađem način da sve sagledam sa smešne strane.
Back to top Go down
https://serije.forumotion.com
Admin
Admin



Posts : 610
Join date : 2007-10-15

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 9:00 am

Anhelika Vale Anhelikavalejv2.th
Back to top Go down
https://serije.forumotion.com
petra

petra


Posts : 359
Join date : 2007-10-21
Age : 34
Location : daleko negde sa Mikijem u srcu i mislima

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 4:08 am

slatka je
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 10:36 am

Evo malo slika od mene...

Anhelika Vale 74378163sn9.th

Anhelika Vale Feamasbella2bj1.th

Anhelika Vale 220pxangelicavaleamigaszv1.th

Anhelika Vale 87241rs6.th

Anhelika Vale 89891lrzn0.th
Back to top Go down
tea4ever

tea4ever


Posts : 19
Join date : 2008-04-20
Age : 29
Location : Makedonija, Skopje

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:44 pm

Anhelika Vale Xux-200621
Back to top Go down
http://teu6ka.hi5.com
Melysssa

Melysssa


Posts : 38
Join date : 2008-07-01

Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:50 am

Koliko je ruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaa!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Anhelika Vale Empty
PostSubject: Re: Anhelika Vale   Anhelika Vale Icon_minitime

Back to top Go down
 
Anhelika Vale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serija :: Glumice iz telenovela-
Jump to: